strefa zoltar

Chciałbyś poczuć grę komputerową na własnej skórze? Dosłownie wejdź do gry wraz z systemem ZOLTAR. Cała gama rozwiązań technicznych, scenariusze oraz wyjątkowy klimat areny sprawią, że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy!

ZOLTAR to zbliżona do tradycyjnego paintballa forma rozrywki urozmaicona i ulepszona o kilka innowacyjnych rozwiązań technicznych. Podstawową różnicą jest zastąpienie kulek z farbą wiązką całkowicie bezpiecznej dla oka podczerwieni, a plam na odzieży i siniaków specjalną kamizelką wyposażoną w czujniki. Zmiany te pozwalają przede wszystkim na usystematyzowanie gry, wyeliminowanie kontuzji oraz możliwość regulowania zasad.

Rozgrywki przeprowadzane są na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni blisko 400m2 usianej korytarzami, “budynkami” i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje a nawet pojazdy tworzą niezwykły klimat, który przenosi gracza w strefę konfliktu z czasów “zimnej wojny” i pozwala wszystkim zawodnikom poczuć się jak w grze komputerowej takiej jak np. Call of Duty czy Battlefield. Przyjdź, spróbuj i poczuj to na własnej skórze!

Cennik

Rozgrywki indywidualne Cena za osobę w tygodniu (Pon - czw) Cena Weekend
Czas rezerwacji Realny czas gry Normalna Ulgowa
0,5h ok 20 minut 25zł/os 25zł/os 29zł/os
1h 2 rundy po ok. 20 minut 39zł/os 29zł/os 45zł/os
Promocje
Dorosłe czwartki W każdy czwartek godzinna gra dla wszystkich pełnoletnich osób - 26zł/os
Uczniowskie poniedziałki W każdy poniedziałek godzinna gra dla wszystkich z ważną legitymacją szkolną - 20zł/os
Nocki
Nazwa Czas rezerwacji ilość osób Pon - Czw Pt - Ndz
Mini nocka 3h (22-01) max 15 os 600zł 700zł
Nocka 6h (22-4) 16 - 30 os 1 000zł 1 200zł

* możliwość rozpoczęcia od 21, o więcej szczegółów proszę pytać obsługę

* za każdą dodatkową osobę powyżej limitu dopłata 40 zł

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ