Atrakcje

strefa zoltar

Chciałbyś poczuć grę komputerową na własnej skórze? Dosłownie wejdź do gry wraz z systemem ZOLTAR. Cała gama rozwiązań technicznych, scenariusze oraz wyjątkowy klimat areny sprawią, że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy!

Cennik Galeria

ReflexRoom

Sprawdź swoją szybkość i refleks rywalizując jednocześnie z innymi graczami na specjalnie przygotowanym polu do gry. Bij kolejne rekordy, stawiaj poprzeczkę coraz wyżej, bądź niezwyciężony!

Cennik

Strzelnica

W naszej Strefie nie tylko możesz sprawdzisz swoje zdolności bojowe w ferworze walki na arenie zoltar, ale także spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanej strzelnicy ASG. Złap za broń, poczuj się jak strzelec wyborowy i poczuj radość automatycznego trybu prowadzenia ognia!

Galeria

ArcheryArena

Marzyłeś o tym aby stać się łucznikiem? Poczuć dreszcz emocji gdy strzała przelatuje tuż obok Ciebie? Teraz to żaden problem! Tego wszystkiego doświadczysz na Archery Arenie!

Cennik

AR JEDI CHALLENGES

Wejdź w wirtualny świat AR i poczuj sie jak prawdziwy rycerz Jedi walcząc na miecze świetlne przeciwko szturmowcom, potworom i innym legendarnym postaciom z tego uniwersum.

Cennik

Pub&Konsole

Zależy Ci na miejscu gdzie możesz w spokoju usiąść ze znajomymi i zagrać w gry planszowe lub na konsolach? Wpadaj do nas ;)

Cennik Galeria

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ