Atrakcje

strefa zoltar

Chciałbyś poczuć grę komputerową na własnej skórze? Dosłownie wejdź do gry wraz z systemem ZOLTAR. Cała gama rozwiązań technicznych, scenariusze oraz wyjątkowy klimat areny sprawią, że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy!

Cennik Galeria

ReflexRoom

Sprawdź swoją szybkość i refleks rywalizując jednocześnie z innymi graczami na specjalnie przygotowanym polu do gry. Bij kolejne rekordy, stawiaj poprzeczkę coraz wyżej, bądź niezwyciężony!

Cennik

Goldberg's Lab

Uwolnij swoją wyobraźnie własnoręcznie konstruując niesamowite reakcje łańcuchowe za pomocą różnorodnych urządzeń. Wszystko to w unikalnym laboratorium zapewniającym wiele godzin zabawy.

Cennik

POKÓJ ZAGADKI KRYMINALNEJ

Gra typu escape room. Wciel się w rolę detektywa rozwiązując zaskakującą zagadkę kryminalną. Staw czoła łamigówkom logicznym, kojarz fakty, bądź sprytny i pomysłowy a uda Ci się wykonać powierzoną misję.

Cennik

Strzelnica

W naszej Strefie nie tylko możesz sprawdzisz swoje zdolności bojowe w ferworze walki na arenie zoltar, ale także spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanej strzelnicy ASG. Złap za broń, poczuj się jak strzelec wyborowy i poczuj radość automatycznego trybu prowadzenia ognia!

Galeria

Pub&Konsole

Zależy Ci na miejscu gdzie możesz w spokoju usiąść ze znajomymi i zagrać w gry planszowe lub na konsolach? Wpadaj do nas ;)

Cennik Galeria

ArcheryArena

Marzyłeś o tym aby stać się łucznikiem? Poczuć dreszcz emocji gdy strzała przelatuje tuż obok Ciebie? Teraz to żaden problem! Tego wszystkiego doświadczysz na Archery Arenie!

Cennik

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ