ARENA ARCHERY / SHOTGUN / NERF

Marzyłeś o tym aby stać się łucznikiem? Poczuć dreszcz emocji gdy strzała przelatuje tuż obok Ciebie? Teraz to żaden problem! Tego wszystkiego doświadczysz na Archery Arenie!

Już teraz możesz wziąć udział w niesamowitej rozgrywce z użyciem łuków i specjalnych strzał. A wszystko w całkowicie bezpiecznych warunkach. Specjalnie zaprojektowane strzały zakończone systemem miękkich gąbek umożliwiają bezbolesną zabawę i czyniąc strzelanie do innych graczy z prawdziwego łuku całkowicie bezpiecznym. Na potrzeby Archery Tag'u stworzyliśmy dodatkowe pole do gry o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych urozmaicone miękkimi przeszkodami. Efekty świetlne, dźwiękowe oraz prowadzenie rozgrywek przez sędziego dodatkowo sprawiają, że rozgrywki na Archery Arenie to niezapomniane przeżycie i mnóstwo frajdy nie tylko dla młodzieży, ale także dla dorosłych.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić możliwości rozgrywki poszerzamy arsenał broni i gadetów dostępnych do gry na tej arenie. Teraz poza łukami do waszej dyspozycji oddajemy pneumatyczne shotguny strzelające gumwymi kulkami oraz znane i lubiane przez wszystkich Nerfy! Wszystko w jednym miejscu, na jednej arenie, tak, aby wrażenia były jeszcze bardziej porywające, a gra przynosiła więcej frajdy.

Cennik

0,5h 1h
Pon-czw 25zł/os 39zł/os
Pt-ndz 29zł/os 49zł/os

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ