Archery Tag!

Jeszcze całkiem niedawno (bo ok 2 miesiące temu) mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam trzy nowe atrakcje, poszerzając tym samym ofertę naszego centrum rozrywki o Pokój zagadki kryminalnej, Laboratorium Goldberga i Reflex Room. Na tym jednak nie poprestajemy!

Od 7 stycznia nasz lokal powiększa się o kolejne ponad 200 metrów kwadratowych. Było kilka pomysów jak wykorzystać tę przestrzeń. Ostatecznie zdecydowaliśmy się przeznaczyć dodatkowy metraż pod budowę czegoś niezwykłego. A będzie to Archery Arena. 

Jest to nic innego jak specjanie przygotowane pole do gry w Archery Tag! Od teraz będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki nie tylko za pomocą laserowych pocisków ale także prawdziwych łuków i specjalnie przygotowanych strzał. A wszystko oczywiście w całkowicie bezpiecznych warunkach. 

Co tu dużo pisać, najlepiej przyjść zobaczyć na własne oczy. Serdecznie zapraszamy 7 stycznia od goziny 17:00. Tego dnia premierowe rozgrywki za jedyne 5 zł od osoby. 

Do zobaczenia!

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ