Nowe atrakcje

Stało się! Długo oczekiwane, zupełnie nowe, unikalne atrakcje już funkcjonują! Część z nich to nasze autorskie pomysły, zupełna nowość w Polsce i na świecie!

REFLEX ROOM - specjalnie zaprojektowane pomieszczenie pozwalające przetestować waszą kondycję, refleks i dynamikę. Tutaj będziecie mogli rywalizować pojedyńczo i drużynowo w ciemnym pomieszczeniu pełnym przycisków na ścianach. Pokój będzie oferował wiele trybów gry polegających na naciskanu jak najwięcej podświetlanych przycisków, w jak najkrótszym czasie! Myślisz, że jesteś szybki? To się jeszcze okaże ;)

GOLDBERG's LAB - pod tą tajemniczą nazwą kryję się arena pełna przedziwnych, pomysłowych urządzeń pozwalających na dowolną konstrukcję reakcji łancuchowych według własnych pomysłów. Zwycięża drużyna, której maszyna będzie działała najdłużej! Uwolnij wyobraźnie! Podejmiesz wyzwanie?

POKÓJ ZAGADKI KRYMINALNEJ - Escape room? I tak, i nie... Dołożyliśmy wszelkich starań, by był wyjątkowy, zapadał w pamięć i zdecydowanie wyróżniał się na tle innych trójmiejskich gier tego typu! Nie możemy zbyt wiele zdradzić. Powiemy tylko tyle, że będziecie musieli wcielić się w rolę członków zespołu śledczego rozwiązującego skomplikowaną tajemnicę kryminalną. Spryt, zręczność, spostrzegawczość, odwaga - wymagane!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania zarówno telefonicznie jak i na czacie. 

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ